AKTUALNOŚCI

 Wpisz tutaj słowo, które chcesz
wyszukać na naszej stronie
Login: 
Hasło: 

Strona główna » Aktualności


Fabryka w programie TV Silesia "Made in Silesia"
2015-10-01
Nowe produkty w ofercie KPH Przymierze
2009-01-06
Miło nam poinformować, iż aktualnie poszerzamy naszą ofertę produktową o nowe wyroby.  Są to silniki standardowe w obudowach aluminiowych piaskowanych od wielkości mechanicznej 63 do 132 wraz z dodatkowymi elementami jak: hamulce , specjalne wykonanie wałów i kołnierzy , oraz dodatkowe elementy zabezpieczające i wyłączniki.  Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Działem Sprzedaży, gdzie uzyskacie Państwo szczegółowe informacje na temat wszystkich naszych wyrobów oraz warunków i terminów realizacji zamówień.   
Właściciel KPH Przymierze członkiem prestiżowego Business Center Club
2008-12-01

W listopadzie bieżącego roku firma PRZYMIERZE została zaproszona do członkostwa w najbardziej prestiżowej organizacji biznesowej w Polsce – Business Center Club. 

Gazele Biznesu 2007
2008-01-06

Już po raz siódmy "Puls Biznesu" we współpracy z firmą Coface Poland przygotował ranking najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw.  W tym roku nagrodzonych zostało ponad 3700 firm, o 400 wiecej niż w roku ubiegłym.  Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Dolnośląska Fabryka Silników Elektrycznych Przymierze zajęła 39 miejsce w ogólnym zestawieniu i 4 miejsce w województwie dolnośląskim. Jest to dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie, jak również potwierdzenie naszej wiarygodności i solidności jako partnera biznesowego.

Zmiana wizerunku PRZYMIERZE DFSE
2007-11-16

Po 15 latach nasza firma zmienia swój wizerunek.  Wprowadzamy nowe, odświeżone logo i rozpoczynamy nową erę - firmy nowoczesnej, dynamicznej, skupionej na nieustannym rozwoju, innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych i nowych rynkach.

Oferta współpracy w zakresie obróbki skrawaniem
2007-07-19
"O trzech takich co dostali miliony" - piszą o nas w "SUKCESIE"
2006-10-22

Obszerny artukuł o tym jak nasza firma wykorzystała środki unijne na budowę nowej hali produkcyjnej.  Zachęcamy do lektury załączonego artykułu.  "SUKCES" nr.9/2006

 

Przymierze z Sukcesem
2006-04

W ciągu kilku miesięcy potencjał produkcyjny fabryki silników elektrycznych "Przymierze" zwiększył się z 50 000 do 500 000 sztuk rocznie! To efekt realizacji projektów współfinansowanych z pieniędzy Unii Europejskiej (...) Czytaj o nas w "Gazecie Prawnej".

Małe silniki SEN80
2005-11-02

Jako prężnie rozwijająca się firma pragniemy Państwu zaoferować nowe silniki jednofazowe małej mocy w nowej konstrukcji. Silniki te charakteryzują się małymi gabarytami, zwartą konstrukcją, cichą pracą, możliwością pracy w pionie i poziomie, niskim poborem prądu, niewielką wagą. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w sekcji PRODUKTY.

Certyfikat ISO 9001:2000
2005-06-23

Od czerwca 2005 roku posiadamy certyfikat nadany przez Bureau Veritas Polska w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży silników i napędów elektrycznych.

Pierwsze silniki dla ELECTROLUX wyprodukowane w nowej hali produkcyjnej

Pierwsza partia silników dla ELECTROLUX została właśnie wyprodukowana w nowo powstałej hali produkcyjnej.  Realizacja projektu budowy nowej hali trwała kilka miesięcy. 

Rozpoczęcie nowej inwestycji DFSE

Rusza budowa nowej hali produkcyjnej DFSE.  Obiekt o łącznej powierzchni 1000m2 ma powstać w ciągu kilku miesięcy w bliskim sąsiedztwie istniejącego już zakładu produkcyjnego.
Positive-Power