STRONA GŁÓWNA

 Wpisz tutaj słowo, które chcesz
wyszukać na naszej stronie
Login: 
Hasło: 

Strona główna


   Szanowni Państwo,

Jesteśmy pierwszą w Polsce całkowicie prywatną firmą, o ugruntowanej pozycji na rynku, produkującą indukcyjne silniki elektryczne 1-fazowe i 3-fazowe. Silniki te używane są w maszynach do drewna, betoniarkach, pompach, wentylatorach, kosiarkach oraz innych urządzeniach. Oprócz wersji standardowych produkujemy silniki specjalne na podstawie danych dostarczonych przez klienta.

Głównym priorytetem i misją firmy KPH PRZYMIERZE jest dostarczanie swoim odbiorcom maszyn elektrycznych zgodnych z ich oczekiwaniami i potrzebami, opartych o wysoką jakość, konkurencyjne ceny i dyscyplinę dostaw, spełniających wymagania wynikające z obowiązujących ustaw i przepisów oraz aktualnych norm.
Realizujemy politykę jakości, w której zadowolenie klienta jest dla naszej firmy najważniejszym celem oraz niezbędnym warunkiem trwałego powodzenia i dalszego rozwoju. Chcemy, aby każdy nasz odbiorca maszyn elektrycznych wiedział, że jesteśmy w stanie spełnić jego wszelkie oczekiwania i nasz stosunek do niego jest przyjazny. Potwierdzeniem systemowego podejścia do jakości jest uzyskany przez nas w 2005 roku certyfikat ISO 9001:2000.

Na przestrzeni swojego istnienia nasza firma starała się zaspokajać potrzeby rynku silników w zakresie specjalnych odmian konstrukcyjnych. Były to wyroby różniące się od standardu, w najprostszych przypadkach tylko kolorem czy końcówką wału, poprzez takie z dodatkowym wyposażeniem w postaci hamulca lub wyłącznika, ale również bardziej złożone rozwiązania ze specjalnymi tarczami kołnierzowymi, w specjalnych korpusach, czy też takie, które posiadały specjalne charakterystyki pracy jak wyższa temperatura otoczenia, lub nietypowe zasilanie.

Rynek silników specjalnych, to nie tylko jednostkowe wykonania, ale również wielkie serie. Aby móc zaspokajać potrzeby Klientów w zakresie wyrobów specjalnych od jednej do setek tysięcy sztuk powstała nowa hala produkcyjna. Tu możemy kontynuować strategię firmy zakładającą m.in. koncentrację na wyrobach specjalnych w kontekście produkcji wieloseryjnej. Nasze plany nie kończą się na ilościowym zwiększaniu produkowanych silników, ale również na wprowadzaniu rozwiązań pozwalających obniżać koszty produkcji, zwiększać funkcjonalność i rozszerzać asortyment wyrobów.

Wszelkie prace nad rozwojem nowych produktów nie przyniosą pożądanych efektów jeśli nie ma możliwości sprawdzania parametrów opisujących produkt. Dziś mamy nadzorowane narzędzia do pomiarów długości i kąta o dokładności mikrometrowej, maszynę pomiarową 3D, mierniki wielkości elektrycznych i wiele innych. Możemy mierzyć prawie wszystkie wielkości fizyczne niezbędne w produkcji silników elektrycznych, jak również w trakcie badania i walidacji naszych wyrobów. Przeprowadzamy 100% kontrolę produkowanych silników łącznie z zapamiętywaniem zmierzonych wartości dla każdego egzemplarza silnika.

Aby zwiększyć zadowolenie naszych Klientów zwiększyliśmy liczbę pracowników działu handlowego, kontakt stał się łatwiejszy, a informacja szybciej trafia do kontrahenta. Stworzyliśmy nową, bardziej nowoczesną i rozbudowaną o wiele nowych funkcji stronę internetową. Umieścimy w niej szersze informacje o naszych wyrobach, informacje techniczne i dokumenty, które są przeznaczone dla Klientów. Dodaliśmy strefę dla naszych stałych kontrahentów, w której po zarejestrowaniu się będzie możliwość uzyskania szczegółowych informacji o naszym wyrobie przeznaczonym dla danego odbiorcy. W dalszej przyszłości rozbudujemy ten dział do formy sklepu internetowego, aby nasi Klienci mogli sprawdzić stan magazynowy silników, złożyć zamówienie na potrzebne wyroby, pobrać informacje z nimi związane jak również śledzić przebieg realizacji zamówienia.

Liczymy, iż nasza praca i wysiłki skierowane na rozwój nowych produktów przy dbałości o ich wysoką jakość w powiązaniu z udoskonaloną obsługą Klienta umocnią współpracę z gronem dotychczasowych Klientów, a jednocześnie pozwolą na zdobycie nowych, których to serdecznie zapraszam do współpracy z nami.   

 

Positive-Power