HISTORIA FIRMY

 Wpisz tutaj słowo, które chcesz
wyszukać na naszej stronie
Login: 
Hasło: 

Strona główna » O firmie » Historia firmy


   2011 

W 2011 roku opracowano i uruchomiono produkcję silników BLDC do mobilności elektrycznej. Produkty te mogą być wykorzystywane do napędzania takich pojazdów jak samochody, wózki, motocykle, skutery wodne, statki, poduszkowce i inne.

   2009 

W 2009 roku nastąpiła zmiana formy prawnej DFSE. Od czerwca tego roku Przymierze zaczęło funkcjonować jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to podmiot prywatny, którego status własnościowy pozwala na elastyczność w działaniu i podejmowaniu strategicznych decyzji. Restrukturyzacja pozwoliła na zoptymalizowanie zatrudnienia oraz obniżenie kosztów produkcji. Spółka kontynuuje produkcję silników elektrycznych i stara się zaspokajać potrzeby rynku silników w zakresie specjalnych odmian konstrukcyjnych. Firma realizuje produkcję krótkich serii i silników specjalnych oraz produkcję wielkoseryjną.

   2005 

Ten rok był ważny w historii firmy.  DFSE otrzymuje certyfikat ISO w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży silnków elektrycznych i napędów. To duże wyróżnienie i zaszczyt dla firmy, świadczy nie tylko o wysokiej jakości produkowanych wyrobów, ale także o wysokich standardach produkcji i zarządzania firmą.

W tym samym roku w efekcie podjętych strategicznych decyzji - podpisania kontraktu z firmą ELECTROLUX na dostawy silników - powstaje nowa hala produkcyjna.  Projekt realizowany jest dzięki dotacji z UE, która została przyznana DFSE na jego realizację.  To właśnie w tym zakładzie realizowana jest produkcja wieloseryjna.  Nowa hala, to nowe możliwości produkcyjne i biznesowe dla firmy.  Zwiększa się zatrudnienie, w DFSE pracuje już ponad 90 osób.

   1992 

Powstaje KPH PRZYMIERZE założone przez Grzegorza Kojro. Celem firmy jest produkcja indukcyjnych silników 1-, 3-fazowych oraz silników specjalnych.  Firma koncentruje się na produkcji krótkich serii i realizacji zamówień specjalnych, które wymagają wykorzystania posiadanej wiedzy i doświadczenia.  DSFE szybko zyskuje grono stałych klientów i nieustannie umacnia swoją pozycję rynkową, z powodzeniem konkurując z często większymi od siebie graczami na rynku.  Firma od momentu założenia dynamicznie się rozwija zdobywając nowych odbiorców zarówno krajowych jak i zagranicznych.  Kolejne lata w historii firmy, to czas strategicznych decyzji dla funkcjonowania DFSE.

 

Positive-Power