AKTUALNOŚCI

 Wpisz tutaj słowo, które chcesz
wyszukać na naszej stronie
Login: 
Hasło: 

Aktualności


Gazele Biznesu 2007
2008-01-06
 
O miejscu na liście decyduje dynamika rozwoju potwierdzona wynikiem finansowym. 
Ocena jest bezstronna, udział w konkursie bezpłatny, firma musi obronić się wynikami finansowymi z ostatnich 3 lat działalności. Ocenie podlegały wyniki z lat 2004-2006, w których to kandydaci powinni odnotować zyski i osiągnąć stały poziom obrotów, a wartość sprzedaży w 2004 roku nie mógła być niższa niż 3 mln zł. i nie większa niż 200 mln zł.
 
Podobnie jak gazele, średniej wielkości, szybkie i czujne zwierzęta, Gazele Biznesu to średniej wielkości firmy, które dzięki dynamicznemu rozwojowi z powodzeniem konkurują ze znacznie większymi przedsiębiorstwami. Szybko reagują na potrzeby rynku i czujnie obserwują działania konkurencji, aby móc na nie odpowiednio reagować i nie pozwolić się zaskoczyć.
Tytuł Gazeli Biznesu dla naszej firmy, to również rezultat konsekwentnie realizowanej strategii firmy, zakładającej nieustanny i dynamiczny rozwój.  Jesteśmy dumni z osiągniętego wyniku, jest on efektem zbiorowej pracy całego zespołu naszej firmy, któremu serdecznie dziękujemy za niezwykłe zaangażowanie.
 
Szczegółowy ranking Gazele 2007 wraz z dodatkowymi informacjami znajdziecie Państwo na www.gazele.pl
 
Kierownictwo DFSE Przymierze.
Positive-Power